Neděle, 5 února, 2023

Brzdový třmen: Repas jako efektivní řešení pro opravu brzd

- Komerční sdělení -aktuality

Brzdové třmeny jsou součástí vzduchových brzd mnoha různých vozidel, pokud tedy dojde k poškození, náhrada za nový kus může vyjít draho. Využijte raději druhé možnosti – repase brzdových třmenů. Vyjde vás mnohem levněji, a přitom nepoznáte rozdíl.

Brzdový třmen repas

Brzdový třmen repas může potřebovat relativně často. Působí na něj totiž různé vnější vlivy – v chladných měsících zejména posypová sůl, ovšem dobře mu nedělá ani proměnlivé počasí. Jestliže tedy přišel čas pro opravu i vašich brzd, pak využijte možnosti repase. Funkčnost takového brzdového třmenu je srovnatelná s novým kusem, stejně jako vzhled a životnost. Cena je však přitom pouze třetinová, jedná se tedy o velmi výhodné řešení.

Opravený brzdový třmen

Instalace nového brzdového třmenu není nutností, a to ani u nových vozidel. Opravený brzdový třmen totiž nabízí srovnatelnou kvalitu. Mezi další výhody repase patří její rychlé vyřízení. Funkční brzdič totiž můžete získat ještě ten den, kdy o něj požádáte. Tedy v případě, že je vybraný model skladem. Pokud je třeba provést repasi, s procesem se začíná zpravidla ještě ten den, kdy o ni požádáte. U atypických brzdových třmenů může oprava trvat dva dny. V každém případě však bez svého vozidla nezůstanete dlouho.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovaný brzdový třmen nabízí špičkovou kvalitu zejména díky poctivé opravě. Brzdič je totiž kompletně rozebrán a je vyjmut celý vnitřní agregát. Odlitek brzdového třmenu je poté otryskán od rzi a následně natřen speciální barvou zvyšující jeho odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. Vnitřní agregát je vyměněn za nový kus, díky čemuž je brzdový třmen kompletně zrepasován.

Oprava brzdových třmenů je výhodným řešením pro udržování brzd ve skvělém stavu. Na brzdič navíc získáte dvouletou záruku.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek