Úterý, 21 března, 2023

Kolejové stavby i tramvajové tratě má v malíčku Hans Wendel CZ

- Komerční sdělení -aktuality

Mnoho měst a vesnic u nás spojuje jedno, a to, že jsou s jinými městy, nebo jednotlivé městské části mezi sebou, propojeny kolejemi. Kolejové stavby, ale také tramvajové tratě vám pomůže realizovat společnost Hans Wedel CZ, což je dceřiná společnost firmy Hans Wendel GmbH, která byla založena v roce 1930 v Norimberku. U nás ji můžete potkávat už do roku 1993, a to v oboru kolejového a dopravního stavitelství. Hlavní činností firmy je stavba nových tramvajových a železničních tratí. Právě teď zpracovává kolejové stavby zejména pro DPHM Praha.

Čím se Hans Wendel CZ zabývá?

Tramvajové a kolejové stavby jsou aktuálně důležitou činností společnosti. Propojení měst a městských částí je efektivní a účelné. Firma se také postará o celkové zajištění služeb v oblasti výstavby všech druhů tratí.

Aktuálně má tato firma 40 pracovníků, z toho 10 pracovníků v technickém oddělení a 150 dokončených projektů. Odbornost a flexibilita udělali společnost Hans Wendel CZ předním dodavatelem kolejových a tramvajových staveb v ČR.

Podíváme-li se na ostatní inženýrské činnosti, poptávat můžete výstavby všech druhů kolejových svršků včetně výhybkových konstrukcí, kolejových křižovatek a rozvětvení pro dráhy, tramvaje a metro, montáže jeřábových drah, aplikace plastbetonů pro kolejové konstrukce, strojní podbíjení tratí s pomocí APS, montáž protihlukových stěn i jejich založení, realizaci propustků, opěrných zdí a gabionových konstrukcí. V nabídce je i odstraňování staveb nebo jejich částí, zemní práce, zřizování jednotlivých konstrukčních vrstev pro různé dopravní stavby, výstavby drobných železobetonových konstrukcí inženýrských staveb, realizaci pilotových základů či výstavbu odvodňovacích systémů včetně kanalizace.

Více informací včetně referencí a novinek najdete na hanswendel.cz.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek