Úterý, 21 března, 2023

Město Nové Strašecí má svým návštěvníkům co nabídnout. Navštivte jej i vy

- Komerční sdělení -aktuality

Mezi námi je spousta zájemců o kulturní památky, cestování po krásných městech, přírodních zajímavostech, také milovníků, kterým je blízká turistika a sport… Pokud hledáte inspiraci, kde se vydat na prodloužený víkend nebo rovnou letní dovolenou, inspirací vám může být tento článek o Novém Strašecí.

Vydejte se za mnoha kulturními akcemi

Město Nové Strašecí nabízí pro rodiny s dětmi, také pro mladé i seniory mnohé zajímavé kulturní akce. Myšleno je skutečně na všechny, a tak je kultura a sport v tomto městě na denním pořádku. Co třeba užít si letos pořádný ples? Pokud jste v těch uplynulých „covidových“ letech „vypadli z rytmu“, můžete 7. března 2023 navštívit Skautský ples s travesti show. Začátek je v 19 : 00 hod v Novostrašeckém kulturním centru.

Nenechte si ujít ani velmi blízkou akci v podobě masopustního průvodu. Přijďte v maskách a užijte si báječnou náladu. Začátek je 4. února 2023 na Komenského náměstí ve 14 : 00 hod.

18. 2. 2023 si můžete udělat s ostatními výlet díky naučné vycházce Klubu cesty za poznáním. Uděláte si exkurzi do ČNB, pohlédnete si expozici Lidé a peníze. Sraz je v 10 : 45 hod před budovou ČNB, ul. Na Příkopech, Praha. Nahlásit se je potřeba předem v pokladně Muzea Nové Strašecí.

Akcí je velmi mnoho, stačí podívat se na kulturní přehled.

Ubytujte se ve městě a užijte si turistiku

Město vám v Informačním centru Nové Strašecí nabízí turistickou mapu i propagační materiály a mnohé tipy na výlety. Podívat se můžete např. do městského muzea, na rozhlednu Mackova hora, projít naučnou stezku…

Město nabízí levné ubytování v turistické ubytovně v Novostrašeckém kulturním centru. K dispozici je vám kapacita 21 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkový i čtyřlůžkové.

Více informací najdete na novestraseci.cz.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek