Neděle, 5 února, 2023

Jaká je kuchyně snů?

- Komerční sdělení -aktuality

Kuchyně může být mnohem víc než jen místo, kde vaříte oběd či večeři. V první řadě byste se v ní měli cítit dobře pohodlně. Kuchyně snů by měla být jedinečným a elegantním prostorem ve vaší domácnosti.

Jak si představujete vaši ideální kuchyni? Určitě nám dáte za pravdu, když řekneme, že by se mělo jednat o spojení funkčnosti a výjimečné krásy. Máte přesnou představu o vaší příští kuchyni, ale žádnou podobnou jste nenašli? Máte štěstí, že jste se dostali k tomuto článku, Sanas vám totiž vaše přání zrealizuje.

Sanas vám vykouzlí vysněnou kuchyni na míru
Nejprve vám však prozradíme, co by měly funkční kuchyně na míru splňovat. I když každý člověk má jiné preference, při zařizování kuchyně by měla platit jistá pravidla. Všechny hospodyňky touží po dostatečně velké pracovní zóně. Měla by být umístěna tak, abyste si při přípravě jídel s ostatními členy v kuchyni nepřekáželi. Kuchař by měl mít také velkou zónu na vaření. Sporák, dřez a chladnička by neměly být od sebe daleko, abyste nemuseli při vaření „létat nahoru dolů. Mikrovlnná trouba spolu s pečící troubou by se měly také nacházet blízko pracovní zóny.

Odborníci v Sanasu vám samozřejmě pomohou s umístěním jednotlivých částí. Po ruce byste také měli mít kuchyňské náčiní, část z něj můžete zavěsit nad kuchyňskou linku a na zbytek využijete prostorné zásuvky a skříňky. Správné umístění zásuvek by se také nemělo podcenit a neměly by být příliš daleko od pracovní plochy. V podstatě vše, co dennodenně používáte by mělo být vždy po ruce.

Pokud to váš prostor dovoluje, praktickým prvkem bude jistě barový pult s vysokými židlemi do kuchyně, který nenarušuje prostor pro vaření. Stůl s jídelními židlemi by měl být také od kuchyňské linky v bezpečné vzdálenosti. Mnohé rodiny však mají malé kuchyně a rozhodnou se přesunout jídelní část do obývacího pokoje, aby jim zůstal dostatečně velký prostor pro kuchyňskou linku.

Materiál a estetika
Na Sanas se můžete vždy spolehnout, naši odborníci vám pomohou vytvořit vaši vysněnou kuchyni na míru. Na bezplatné konzultaci si můžete prohlédnout dostupné materiály, povrchy, dekory, úchyty či vnitřní vybavení nebo elektrické spotřebiče. Také vás ohromí široká škála barev. Pokud nemáte přesnou představu o své kuchyni, doporučujeme vám prohlédnout si čtyři kategorie kuchyňských linek, které vás mohou inspirovat:

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek