Úterý, 21 března, 2023

Na co si dát pozor při nákupu dámské obuvi

- Komerční sdělení -aktuality

Dámská obuv se vyrábí v různých stylech, tvarech a velikostech. Také se dodávají v různých šířkách: úzké střední a široké boty. Jako žena s velkou velikostí nohou považuji za náročné vybrat si nebo sehnat skvělý pár bot, který mi bude sedět. Většina firem nevyrábí boty pro ženy velkých velikostí. Proto když si kupuji boty, musí stát za tu cenu, pohodlí a pot.

Zde je několik tipů, které používám k nalezení bot, u kterých jsem zůstala dlouho a bez výčitek, které se k nim vážou.

Velikost boty.

První věc, na kterou se chcete zaměřit, a je to samozřejmé, je velikost. Je to jednoduché, ale může to být složité. Společnosti vyrábějící obuv mají různé výsledky, pokud jde o velikosti. Některé boty jsou u stejných velikostí malé a jiné velké.

Je to absurdní.

Vím to jistě, protože boty Aerosoles jsou někdy pro velikost 11 velké ( ne všechny styly). Nevybírejte si boty jen proto, že je to vaše velikost. Botu si vyzkoušejte a zjistěte, zda vám sedí. V dnešní době je třeba zvážit svůj rozsah, takže pokud máte velikost 11 jako já, musíte zvážit velikost 10 1/2, velikost 11, velikost 11 1/2 a pravděpodobně velikost 12 pro ty, které jsou opravdu malé, pokud je to velká obuv, kterou opravdu chcete.

Další věc, kterou je třeba zvážit u velikosti, je šířka; střední, široká a extra široká. Pokud máte velkou velikost nohou, pak jsou široké velikosti velmi důležité. Atraktivní dámskou obuv za dobré ceny získáte pokud použijete eobuv slevovy kod. Já mám štíhlé nohy, ne tak tenké, aby si zasloužily úzkou botu, ale rozhodně nyní širokou velikost nebo extra širokou, pokud nejsou zvláštní podmínky, jak uvidíte níže. Většinou nosím boty střední velikosti.

Zjistila jsem, že velikost 10 (široká) může mým nohám vyhovovat, pokud se jedná o otevřenou obuv nebo sandály či klínky. U bot na klínku většinou hledám velikost 10 wide. Dobře sedí a nechávají prostor pro prsty. Musím si dávat pozor, aby mi prsty netrčely ven, ale vždycky je skvělé dostat menší velikost boty na velkou velikost nohy. Zkracuje to velikost.

A pro ty, co nosí úzké, zkuste úzké a střední. Některé střední boty by opravdu dobře seděly a poskytly by vám velký prostor pro prsty v botě.

U bot hledejte pohodlí.

Další věc, kterou je třeba u boty hledat, je pohodlí. Jelikož mám velké nohy, někdy jsem prostě zoufalá a vezmu si botu, protože jsem unavená a opravdu chci mít botu na sobě, nebo hledání ukončit. Velká chyba.

Pohodlí je velmi důležité. Mám pár bot Clarks, které mi zůstaly po celá léta. Byly pohodlné hned po vybalení z krabice a byly pohodlné po celou dobu.

Některé boty vyžadují vyzutí. Co je to „break in“? Nosíte boty, které vás budou několik dní bolet nebo tlačit, pak vám sednou. Takové boty jsou někdy nakonec nejlepší, protože jakmile se rozvine, bude noha a prsty opravdu příjemné a mohou tak zůstat po dlouhou dobu. Jedinou nevýhodou tohoto rozcházení je, že pokud jsou to špatné boty a dlouho v nich chodíte se skrčenými a otlačenými prsty, mohou vám zanechat puchýře na celý život. A preventivně, ať se děje cokoli, pokud vás bota tlačí hned z regálu nebo po pár minutách v nohách,netlačte se v ní, může vám to zanechat deformace na celý život.

Na druhou stranu, když do boty vklouznete a ona vám dobře sedí a nechává na prstech velký prostor, dejte si pozor, takové boty se mohou rozšiřovat a rozšiřovat a po několika měsících budou vypadat jako košíky. Mám boty Aerosole, které to se mnou udělaly, a nebylo to dobré.

Hledejte boty, které doplňují váš šatník.

Já mám ráda černé boty, protože se hodí téměř ke všemu, co mám v šatníku. Takže ano, černá by měla být jednou z barev, po kterých se poohlédnout.

Se současnou dobou a trendy ženy zdobí některé výrazné, odvážně barevné boty barvy, které jsou skvělé. Červená je skvělá barva, pokud najdete tónovanou kůži v červené barvě. Viděla jsem i zelené, které by se dobře hodily k dlouhým sukním. Někteří lidé volí bílé boty, ale já jsem nikdy nebyla z těch, kteří by o bílých botách tolik uvažovali.

Nejlepší je podívat se na svůj šatník a koupit si boty nebo sandály, které se budou hodit k mnoha kouskům oblečení, které tam máte. Tedy pokud nejste Gayle a nemůžete si dovolit 1000 párů bot. Když se nad tím zamyslíte, 1000 párů bot není pro životní prostředí nic dobrého. Méně je více. Pomozte ostatním, pokud máte více nazbyt, a šiřte lásku.

Vyberte si velikost podpatku podle situace.

Velikost podpatku, velikost podpatku, velmi zásadní. Pravidlo: Pokud se chystáte na oficiální prezentaci, pak zvolte vyvýšenou společenskou obuv. Pokud si oblékáte oficiální oděv s plochými botami, nic se neodpouští. Zvýšená obuv vám dá výhodu. A samozřejmě si na oficiální prezentaci nebo k obleku nedáte vyvýšené sandály na klínku.

K dlouhým sukním, dlouhým letním šatům a šortkám se skvěle hodí sandály na zvýšeném klínku a ploché boty.

Jaký podpatek upřednostníte, záleží na tom, co děláte a jak moc budete s botou chodit, a na tom, o jakou příležitost se jedná. Jen se ujistěte, že jsou pohodlné.

Cena obuvi: V případě, že se jedná o boty na vysokém podpatku, můžete si vybrat z několika variant.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek