Neděle, 5 února, 2023

Školka Praha 10 – kvalitní vzdělávací program se spoustou zábavy

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv se školka může zdát jako malý stupeň před školním vzděláváním, i v útlém věku je rozvoj dítěte velmi důležitý. Obrátit se můžete na profesionály ze školky ProFamily, kteří mají bohaté zkušenosti. Děti se zde učí zábavnou formou, rozhodně se tak nebudou nudit.

Soukromá školka Praha 10

Soukromá školka Praha 10 nabízí dětem kvalitní vzdělávání dle propracovaného školního vzdělávacího programu, který je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her. Program je vyplněn prvky pedagogiky Montessori. Dále je pak individuálně přizpůsoben s ohledem na věk, fyzickou a psychickou připravenost dítěte. Vzdělávání je tak individuální, přičemž dítě si z různých možností kroužků a lekcí může zvolit tu, která ho nejvíce zajímá.

Školka Praha 10

Školka Praha 10 se nachází v Dubči, jde o krásnou prvorepublikovou vilu se vzrostlou zahradou. Děti tak svůj čas budou trávit na rozlehlé zahradě s herními prvky. Mezi další nabízené aktivity patří plavání, tenis, lekce hraní na flétnu, či třeba tanec. Těšit se navíc mohou také na spoustu výletů, ať už za poznáváním krás Česka, či do zahraničí.

MŠ Praha 10

V rámci školky starší děti mohou vyrazit na ranč s poníky, což je skvělou příležitostí pro každého malého milovníka zvířat. Ovšem i pokud dítě nemá ke zvířatům zrovna kladný vztah, tímto způsobem lze odbourat strach. Školka totiž provozuje hipoterapii a canisterapii. Koně i psi jsou tak skvěle připraveni ukázat dětem, že mohou být skvělými parťáky. Ať už na ranči, nebo díky pejskovi, který do školky dochází. MŠ Praha 10 nabízí skvělé možnosti.

Školka ProFamily věnuje velkou pozornost rozvoji dětí, přičemž vše probíhá zábavnou formou. Jednoduše tak, aby to dítě opravdu bavilo, a přitom bylo přínosné pro jeho budoucí život školáka.

Previous articlePříprava stavebních projektů v BIM z pohledu stavební praxe
Next articleMalá Morávka nabízí ideální letní, ale i zimní dovolenou

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek