Neděle, 5 února, 2023

Výroba plastových desek: Obraťte se na zkoušenou společnost

- Komerční sdělení -aktuality

Plastové desky, tyče a další polotovary jsou žádaným zbožím, využití totiž najdou v mnoha různých odvětvích. Ať už produkty sháníte pro jakékoliv účely, obraťte se na profesionály ve svém oboru. Výrobce plastových desek Mepla nabízí kvalitní plastové polotovary s rychlým dodáním.

Plastové desky

Plastové desky jsou v nabídce rozděleny do několika kategorií pro přehledné hledání – vybírat tedy můžete z extrudovaných, lisovaných, či lehčených desek. Výběr pak můžete specifikovat podle konkrétního materiálu, ten je klíčový a určuje vlastnosti desek. U většiny produktů je na vás, jaké zvolíte rozměry a barvu, hravě tak vyberete perfektní produkt, který vyhoví všem vašim požadavkům.

Výroba plastových desek

Výroba plastových desek je neustále pod kontrolou, je tak zajištěna vysoká kvalita. Díky dobře vybavené laboratoři jsou umožněny také neustále inovace. Dodržovány jsou samozřejmě také předpisy RoHS a REACH. V receptuře najdete stabilizační aditiva, nikoliv však kadmium, olovo, silikon, bisfenol A a podobné látky, které nejsou žádoucí. Všechny tyto body vedou ke spokojenosti zákazníka – získáte bezkonkurenční produkt.

Vývoj plastových polotovarů

Pro výrobu plastových polotovarů jsou vybírány ty nejlepší suroviny pro bezpečné výsledné produkty. Kvalita je pečlivě kontrolována, vývoj plastových polotovarů a podoba jednotlivých výrobků se pak přizpůsobuje různým požadavkům klienta. Díky velkým a dostupným skladům je samozřejmostí krátká dodací lhůta u artiklů, které jsou skladem. Flexibilní řízení produkce pak zaručuje krátké dodací lhůty nejen u standardních polotovarů, ale i u těch pro speciální výrobu.

Pokud váháte, jaký produkt vybrat, využijte možnosti odborného poradenství. Společně tak najdete ideální řešení, abyste s nákupem byli opravdu spokojení.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek