Neděle, 5 února, 2023

Kde se obrátit, abyste byli se správnou nemovitosti zcela spokojeni?

- Komerční sdělení -aktuality

Mít na starost bytový dům nebo velký panelák není vůbec jednoduché. To stejné platí, když máme na starost venkovní plochy, kterých není málo a o něž je potřeba pečovat nejen v létě, ale i v zimě, kdy je nutné provádět odklízení sněhu. Proto je dobré obrátit se na kvalifikovanou společnost, která vám pomůže se správnou nemovitosti a nabídne mnoho různých služeb. Právě takovou je společnost Bekr Partners s.r.o., která se zabývá komplexními službami v oblasti facility managementu budov a dalších nemovitostí v Praze a jejím okolí. Správa bytů i správa domů je pro ni hračkou.

Bohatá nabídky služeb

U společnosti Bekr Partners s.r.o. můžete poptávat kompletní ekonomický a technický servis, úklidové práce a údržbu zahrady, také zpracování projektové dokumentace a účetní služby. Cena za kompletní zajištění správy objektu začíná na 250 Kč za BJ měsíčně. Pokud je bytových jednotek méně než 12, cena je stanovena individuálně.

Kupříkladu běžná údržba neboli domovnická činnost zahrnuje v technické oblasti např. vedení evidence domu, bytů, nebytových prostorů a pozemku, evidovat seznam požadavků vlastníků na opravy v BV a spolupracovat na jejich odstranění, nepřetržitou havarijní službu voda – kanalizace – topení i v dalších profesích, pokud to bude situace vyžadovat, zajišťovat provádění desinfekce, dezinsekce a deratizace společných prostor spravovaných nemovitostí, zajišťovat větší opravy v rámci údržby nemovitostí, podle schváleného plánu oprav, rekonstrukcí a modernizací připravovat podklady a vypisovat výběrová řízení pro výběr zhotovitele či dodavatele a mnohé jiné.

Co se týče úklidu společných prostorů, je možné objednat jej pravidelně i jednorázově. Pravidelný probíhá v zimě 2x týdně, v ostatním období 1x týdně. Úklid je možné zajistit pravidelně týdenně, čtvrtlentě nebo generální jednou či dvakrát ročně i jednorázový.

Správa nemovitostí a Bekr Partners s.r.o. k sobě jednoduše patří.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek